PRIEMONĖS KOMUNIKACIJAI PAGALBA SMULKIAJAM VERSLUI ŽEMĖLAPIS Registruotis

Šiaulių banko naudos

Paketas „Įgauk pagreitį su Šiaulių banku

Šį planą šešiems mėnesiams aktyvuosime įmonėms (nepriklausomai nuo įmonės įregistravimo termino), tapusioms Šiaulių banko klientu. Kokios naudos jam galioja:

  • sąskaitos atidaromos ir tvarkomos nemokamai;
  • kredito pervedimai per interneto banką į kito kliento sąskaitą Šiaulių banke bei SEPA kredito pervedimai į interneto banką Lietuvoje, kitose EEE šalyse ir Šveicarijoje, Monake, San Marine – nemokami;
  • įmonės darbuotojai, gaunantys pastovias pajamas į Šiaulių banke atidarytą sąskaitą ir užsisakę paslaugų planą „Tradicinis“ su nuolaida „Lojaliems“, kortelę gaus nemokamai, galės naudotis neribotais pervedimais ir kitomis naudomis.

Kredito kortele pasirūpinta

Įmonės, užsiregistravusios iniciatyvoje PLANAS A, kredito kortelę „Mastercard ® Business“ gali užsisakyti be jokio išdavimo mokesčio.

1 % grįžta jums

Visiems prie iniciatyvos PLANAS A prisijungusiems esamiems ir naujai tapusiems klientams grąžinsime 1 % sumos nuo visų atsiskaitymų, atliktų su „Mastercard Business“ kortelėmis net 3 mėnesius (yra papildomų sąlygų, žr. taisyklėse).

 

Kortelių skaitytuvu naudokitės laisvai

Naujiems klientams ir visiems esamiems, kurie dar neturėjo kortelių skaitytuvo ar perkelia iš kito paslaugas tiekėjo, 3 mėn. nebus taikomas terminalo mokestis. Iniciatyvos dalyviams, dar neturintiems NETS kortelių skaitytuvo, 3 mėnesius nebus taikomi kortelių skaitytuvo nuomos mokesčiai.

Taisyklės

Partnerių pasiūlymai

INVEGA („Investicijų ir verslo garantijos“) pagalba verslui
Prisijungusi prie Planas A iniciatyvos, INVEGA kviečia dalyvius susipažinti su finansavimo galimybėmis itin palankiomis sąlygomis. INEVGA – tai efektyviai valstybės pinigus įdarbinanti nacionalinė verslo plėtros organizacija, kuri, siekdama skatinti Lietuvos verslo augimą ir konkurencingumą, nuolat stebi finansavimo rinką ir, reaguodama į situaciją, kuria įvairias finansavimo priemones ir teikia finansines paslaugas.

Šiandien verslininkams yra prieinama daugybė priemonių ir reali finansinė pagalba – tereikia žinoti, ko norite ir kuo galite pasinaudoti, steigdami ir valdydami verslą.

Pradedantieji verslininkai gali pasinaudoti:
• Paskolomis, teikiamomis itin palankiomis sąlygomis.
• Galimybe grąžinti paskolas beveik be palūkanų.
• Dalies mokamo darbo užmokesčio kompensavimu.

Verslo auginimui skirtos priemonės leidžia paprasčiau plėtoti įmonių veiklą, įgyvendinti investicinius projektus, įsitvirtinti naujose rinkose pasinaudojant:
• Lengvatinėmis paskolomis.
• Paskolų garantijomis.
• Daliniu palūkanų kompensavimu.
• Investicijomis į kapitalą.
Skaitykite daugiau
Lietuvos pašto pagalba verslui
Lietuvos paštas jungiasi prie iniciatyvos PLANAS A su šiuo pasiūlymu: siuntimas LP EXPRESS terminalais – nuo 1,82 Eur (be PVM), o išsiuntus daugiau nei 50 tos pačios paslaugos siuntų per mėnesį taikoma papildoma 10 % nuolaida.

Taip pat papildomai jums suteiksime konsultacijas apie integruojamus modulius į populiariausias el. prekybos platformas, o norintiems individualių sprendimų – API integraciją ir konsultacijas ją kuriant. Skaitykite daugiau
„LCV Baltic“ pagalba verslui
Lengvojo komercinio transporto įrengimo bendrovė „LCV Baltic“ jungiasi prie iniciatyvos PLANAS A ir suteikia 15 % nuolaidą visiems produktams ir paslaugoms su kodu „Planas A”.

Dėl pasiūlymo kreipkitės paulius@lcvbaltic.lt. Skaitykite daugiau
Klaipėdos rajono savivaldybės pagalba verslui
Prisijungusi prie iniciatyvos PLANAS A, Klaipėdos rajono savivaldybė kompensuoja įmonės įrangos ir darbo priemonių įsigijimo, įmonės įregistravimo, dalyvavimo parodose, konferencijose bei kvalifikacijos kėlimo, naujų interneto svetainių kūrimo, verslo plėtrai skirtų mokslo tiriamųjų darbų, rinkodaros priemonių, negyvenamųjų patalpų nuomos bei kitas išlaidas.

Savivaldybėje teikiamos nemokamos konsultacijos verslo idėjų paieškos, rinkodaros, įmonės steigimo, finansavimo šaltinių paieškos, mokesčių bei kitais aktualiais verslui klausimais. Iki šių metų pabaigos fiziniai ir juridiniai asmenys atleidžiami nuo vietinės rinkliavos mokėjimo už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas Klaipėdos raj. savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose išdavimą. Skaitykite daugiau
„Itella“ pagalba verslui
Logistikos ir siuntų įmonė Itella pasiruošusi padėti visiems PLANAS A iniciatyvos dalyviams. Siūlome jums savo verslo siuntas siųsti nemokamai net du mėnesius nuo sutarties sudarymo dienos. Su kurjerių pagalba paimsime ir pristatysime jūsų siuntas nemokamai į bet kurį mūsų siuntų terminalą „Smartpost“.

Dėl paslaugų prašome kreiptis el.paštu sales.lt@itella.com. Laiško temoje nurodykite „PLANAS A dalyviai“. Skaitykite daugiau
„Google Lietuva“ pagalba verslui
Siekdama padėti Lietuvos verslui kuo labiau išnaudoti skaitmeninimo teikiamas galimybes ir technologijomis skatinti Lietuvos ekonomikos atsigavimą, „Google“ pradeda įgyvendinti projektą „Auk su “Google“. Ši iniciatyva yra įgyvendinama bendradarbiaujant su VšĮ „Versli Lietuva“ ir „Digital Academy“. Projektas suteikia galimybę esamiems ir būsimiems verslininkams nemokamai pasinaudoti siūlomais mokymais bei konsultacijomis ir taip įgyti naujų skaitmeninių įgūdžių, reikalingų siekiant kurti ir plėsti savo verslą. Projekto įgyvendinimo metu bus rengiami nemokami „Google“ kursai, teikiamos įvairios priemonės, asmeninio bei verslumo ugdymo programos ne tik esamiems verslininkams, bet ir asmenims, norintiems pradėti savo verslą. „Auk su „Google“ mokymų temos – eksportas, elektroninė prekyba, skaitmeninė rinkodara, interneto svetainių kūrimas, verslo pradžia ir plėtra bei pagalba keliant individualių asmenų kvalifikaciją. Šie mokymai tiks mažoms ir vidutinėms įmonėms, neturinčioms skaitmeninio verslo patirties ar neturinčioms prekiavimo savo produktais ir paslaugomis užsienyje patirties. Jie taip pat padės tiems, kurie jau naudojasi internetu, plėsti savo verslą, mokydami juos rasti naujų eksporto rinkų ir būdų, kaip pasiekti naujus klientus.

Registracija į mokymus www.auk-su-google.digitalacademy.lt Skaitykite daugiau
„SB draudimo“ pagalba verslui
Gyvybės draudimo bendrovė „SB draudimas“, priklausanti Šiaulių banko grupei, iniciatyvoje dalyvaujančioms įmonėms siūlo darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų su 20% ar didesne nuolaida, atsižvelgiant į draudžiamų darbuotojų skaičių ir pasirinktas draudimo apsaugas, o taip pat – nemokamas konsultacijas apie darbuotojų motyvavimo programas ir galimybę pasirinkti „SB draudimo“ siūlomas programas su nuolaida.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis planas-a@sbdraudimas.lt.
„Contomobile“ pagalba verslui
Elektroninių pinigų įstaiga „Contomobile“ siūlo PLANAS A iniciatyvos dalyviams atidaryti sąskaitą netaikant sąskaitos tvarkymo mokesčio 6 mėnesius. Be to, siūlome el. parduotuvėms – pasinaudoti „Conto QuickPay“ mokėjimo inicijavimo paslauga, leidžiančia gauti kliento įmokas už prekes ar paslaugas, nemokant operacijos mokesčio net 6 mėn. nuo sutarties sudarymo datos.

Dėl paslaugų prašome kreiptis el. paštu support@contomobile.com. Skaitykite daugiau
Komunikacijos konsultacijų rinkinys
Penki Šiaulių banko komunikacijos partneriai – „bigNow“, „Headline“, „Open Agency“, „Skaitmeninė reklama“ ir TRUTH. – pateikia praktinius (strateginius ir taktinius) patarimus smulkiajam verslui, kaip vykdyti savo prekės ženklo analizę, priežiūrą, planavimą ir kasdienę komunikaciją. Prezentacija prisidės prie prekių ženklų efektyvumo, kad savo versle pasiektumėte maksimaliai gerus rezultatus. Skaitykite daugiau
TELE2 Lietuva pagalba verslui
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ padeda verslui augti išleidžiant mažiau ir uždirbant daugiau. Kiekvienai iniciatyvoje PLANAS A užsiregistravusiai įmonei operatorius paruošė specialius pokalbių ir interneto planų bei išmanių paslaugų pasiūlymus. Papildomai su planais nemokamai suteiks 100 GB interneto duomenų. „Tele2“ kviečia registruotis ir gauti išsamią konsultaciją jūsų verslo sprendimams. Skaitykite daugiau
„If“ draudimo pagalba verslui
Draudimo bendrovė „If“ iniciatyvoje „Planas A“ užsiregistravusioms įmonėms suteikia išskirtinę nuolaidą bei papildomas naudas kasko ir privalomajam automobilių draudimui.

Susidomėjusius kviečiame parašyti planas-a@if.lt.
CREDITINFO pagalba verslui
Kredito biuras „Creditinfo” žino, ko reikia smulkiajam verslui, kad vėliau netektų gailėtis dėl neteisingų sprendimų. Todėl iniciatyvos dalyviams parengtas specialus nemokamas kredito rizikos valdymo paslaugų paketas, leisiantis pritraukti naujų klientų, nesuklysti juos atsirenkant bei susitvarkyti su praeities klaidomis. Paslaugų paketas apims priemones, skirtas efektyviam darbui su klientais kiekvienoje stadijoje:
• Naujų klientų paieška – atrinksime mokius potencialius klientus;
• Naujų ir esamų klientų vertinimas – parengsime 10 pasirinktų klientų kreditingumo ataskaitas;
• Klientų būklės stebėjimas – suteiksime 10 klientų monitoringo paslaugas;
• Darbas su skolininkais – atversime sistemą keitimuisi skolininkų duomenimis. Skaitykite daugiau
„Promo Cars“ pagalba verslui
Automobilių apklijavimo centras PROMO CARS jungiasi prie iniciatyvos PLANAS A ir jo dalyviams suteikia 15 proc. nuolaidą savo paslaugoms bei išsamias konsultacijas ką ir kaip reikėtų daryti, bei nuo ko pradėti, norint apklijuoti automobilius reklama. Išsami konsultacija www.promo-cars.lt/registracija.

Dėl užsakymų teiraukitės info@promo-cars.lt (paminėti PLANAS A). Skaitykite daugiau
„Elektrum Lietuva“ pagalba verslui
Didžiausios Baltijos šalyse elektros gamintojos ir tiekėjos „Latvenergo“ (Latvija) antrinė įmonė, „Elektrum Lietuva“, dalyvauja smulkiojo verslo skatinimo iniciatyvoje ir pateikia ypatingus pasiūlymus elektros energijos tiekimui, dujų tiekimui ir norintiems įsigyti nuosavą saulės elektrinę ar saulės parko dalį. Nemokamos konsultacijos bei platus paslaugų ir produktų krepšelis smulkiajam verslui yra tai, ką siūlo „Elektrum Lietuva“. Skaitykite daugiau
Vilniaus miesto savivaldybės pagalba verslui
Vilniaus miesto savivaldybė prisideda prie smulkiojo verslo skatinimo iniciatyvos PLANAS A: ir jos dalyviams dovanoja įvairių formatų reklaminius plotus. Didžiuliu pagalbos priemonių paketu gali naudotis visi sostinės verslininkai. Skaitykite daugiau
„Factris“ pagalba verslui
„Factris“ teikia apyvartinio kapitalo finansavimo, sąskaitų finansavimo (faktoringo) ir prekinio kredito draudimo paslaugas smulkiajam ir vidutiniam verslui. Suprantame, jog smulkiajam verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19 sukeltų padarinių dabar itin svarbu subalansuoti apyvartinių lėšų srautus, padengti esamus įsipareigojimus ir sumažinti einamąsias išlaidas. Todėl iniciatyvoje „Planas A“ užsiregistravusiems verslams sukūrėme pasiūlymą: 50 % nuolaida sutarties sudarymo mokesčiui, o eksportuojančioms įmonėms – 50 % nuolaida pirkėjo (-ų) draudimo patikrai. Finansavimo kaina prasideda nuo 0,6 % palūkanų už 30 d. laikotarpį. Taip pat finansuojame faktoringo su regresu sandorius ir teikiame kredito linijas pagal garantines „Invega” verslo skatinimo priemones „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams 2” ir „Portfelinės garantijos paskoloms 2“, už pastarąją galima susigrąžinti iki 7 % sumokėtų metinių palūkanų. Kviečiame verslus, norinčius pasinaudoti „Planas A“ dalyviams skirtu pasiūlymu, kreiptis lithuania@factris.com, telefonu +370 700 33344 arba užpildyti paraišką www.factris.com/lt. Skaitykite daugiau
„Vbi apskaita“ pagalba verslui
„Vbi apskaita“ konsultuoja visus norinčius pradėti savo verslą. Įmonės kūrimo laikotarpiu patariame, kokį juridinį statusą verslui pasirinkti. Jau verslą pradėjusias įmones konsultuojame įvairiais mokesčių klausimais – nuo mokėjimo terminų iki teisingai pildomų deklaracijų. Konsultuojame telefonu +37069875825, arba el. paštu vida@vbi-apskaita.lt
„Compensa Vienna Insurance Group“ pagalba verslui
Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ smulkiosioms įmonėms, dalyvaujančioms projekte „Planas A“, siūlo palankias Įmonių turto draudimo sąlygas. Šiuo pasiūlymu pasinaudojusios įmonės apdrausti savo turtą 1,5 metų laikotarpiui gali už 1 metų draudimo liudijimo kainą.

Susidomėjusius kviečiame kreiptis planas-a@compensa.lt.
„Pixelmator Team“ pagalba verslui
„Pixelmator“ – pasaulyje pripažinta nuotraukų redagavimo programa Mac, iPad ir iPhone įrenginiams. Siekdama padėti smulkiesiems Lietuvos verslams, „Pixelmator Team“ PLANAS A dalyviams dovanoja nuotraukų redagavimo programinės įrangos už 100 eurų sumą.

Susisiekite planas-a@pixelmator.com
„Baltimax“ pagalba verslui
Suteikiame valandos trukmės nuotolinius mokymus „G Suite“ krepšelio įrankių naudotojams – smulkusis verslas galės geriau išnaudoti visas „Google“ siūlomas galimybes ir padidinti komunikacijos efektyvumą. Daugiau informacijos apie „G Suite“ www.g-suite.lt.

Paprastesnei ir greitesnei įmonės rodiklių analizei atlikti, siūlome 10 proc. nuolaidą analitinio įrankio „Tableau Desktop“ licencijai įsigyti. Daugiau informacijos apie įrankį www.tableau.lt.

Daugiau informacijos info@baltimax.lt.
ABALT pagalba verslui
Atvirų duomenų platforma „Abalt“ teikia nemokamus verslo duomenis ir įžvalgas tinkamiems sprendimams laiku priimti. Peržiūrėkite nemokamai pagrindinius duomenis apie jūsų partnerius ir klientus – finansinius rodiklius, darbuotojų skaičiaus ar darbo užmokesčio pokyčius, skolas verslui bei „Sodrai“, įmonės kredito reitingą, paviešinkite skolininkus, vengiančius atsiskaityti su Jumis laiku. Nemokamai stebėkite svarbiausius pokyčius Jūsų verslo partnerių įmonėse, taupykite laiką ir pinigus, laiku atkreipkite dėmesį į įspėjamuosius ženklus ir priimkite reikalingus sprendimus laiku. „Abalt“ jungiasi prie projekto „Planas A“ ir siūlo 5 nemokamus kreditus mokamoms paslaugoms bei 15 proc. nuolaidą pasirinktam paslaugų paketui.

Specialias sąlygas paslaugoms galite gauti susisiekę paslaugos@abalt.lt. Laiške nurodykite, kad kreipiatės dėl projekto „Planas A“.
„Žėkas ir partneriai“ pagalba verslui
Advokatų profesinė bendrija „Žėkas ir partneriai“ įmonėms siūlo platų teisinių paslaugų spektrą. PLANAS A dalyviams siūlomes teisines paslaugas už 65 eurų valandinį įkainį (įprastas įkainis – 100 eurų už valandą).

Kreipkitės romas@zip.legal.
KORTA pagalba verslui
KORTA – tai dovanų kuponų įskiepis bei pardavimų stebėjimo sistema restoranams, SPA, grožio salonams, sveikatingumo centrams ir kitam paslaugų verslui. Jokių diegimo ar palaikymo mokesčių. Visiems PLANAS A dalyviams KORTA siūlo nemokamas paslaugas - įskiepio diegimą, kupono dizainą, 30 d. išbandymo laikotarpį, o taip pat – mažesnį komisinį mokestį naujiems ir esamiems klientams.

Kreipkitės labas@korta.app
PAYSERA pagalba verslui
Elektroninių mokėjimų sistema “Paysera LT” siūlo naujai sukurtoms e. parduotuvėms pirmuosius 6 mėnesius naudotis „Paysera LT“ mokėjimo inicijavimo paslauga nemokamai. Pirkėjai turės nevaržomą laisvę atlikti mokėjimus iš visų Lietuvos bankų, o jums 6 mėnesius tai nieko nekainuos.

Registruokitės su kodu PLANAS A el. paštu pagalba@paysera.lt.
„Petrauskas Coaching&Consulting“ pagalba verslui
Verslo konsultacijų bendrovė Akademija „Infinitas“ siūlo nemokamą 90 minučių verslo koučingo sesiją smulkiųjų bendrovių savininkams ir vadovams, užpildžiusiems klausimyną apie esamą jų verslo situaciją. Norintieji toliau imtis veiksmų, galės pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis jungiantis į specialiai tam parengtą 180-ies dienų programą „Veiklos stabilizavimo ir atsigavimo programa smulkiam ir vidutiniam verslui. Skaitykite daugiau
„Edisoft“ jungiasi prie iniciatyvos
„Edisoft“ yra didžiausias el. duomenų mainų (angl. Electronic data interchange, EDI) operatorius Baltijos šalyse – aptarnaujame daugiau nei 2300 klientų. Prie EDI sistemos prisijungusios įmonės gali tarpusavyje keistis el. užsakymais, sąskaitomis, krovinio važtaraščiais bei kitais dokumentais. PLANAS A dalyviams siūlome nemokamą prisijungimą prie EDI sistemos. Skaitykite daugiau
„Sorbum Group“ pagalba verslui
Viena didžiausių Lietuvos reklamos agentūrų „Sorbum“ siūlo paslaugas pirkėjo rinkodaros srityje – nuo prekių priežiūros prekybos vietoje, reklaminių kampanijų kūrimo bei įgyvendinimi iki reklaminės medžiagos gamybos Iniciatyvos PLANAS A dalyviams pasiūlysime 15 proc. mažesnes nei standartines kainas – šis pasiūlymas aktualus greito apyvartumo prekių versle dirbančioms įmonėms.

Kreipkitės g.oliskevicius@sorbum.eu.
FINDEP pagalba verslui
Finansų specialistų komanda FINDEP specializuojasi verslo finansavimo, paskolų refinansavimo, mokesčių optimizavimo ir buhalterinės apskaitos srityse. PLANAS A dalyviams siūloma pirma nemokama konsultaciją bei 30 proc. nuolaida verslo planui parengti.

Registruokitės info@findep.lt
„Etsy konsultacijos“ pagalba verslui
Smulkiojo verslo kviečiame atrasti „Etsy“ prekybos platformos privalumus ir padidinti pardavimų rodiklius. Norintiems susikurti savo el. parduotuvę „Etsy“ platformoje siūlome 20 proc. nuolaidą. Taip pat konsultuojame visiškai pradedančius, tiek jau pažengusius Etsy vartotojus ir verslus – asmeniškai ir grupėse. (pilna valandos kaina 100 eurų, o Planas A dalyviams – 80 eurų).

Kreipkitės aiste@etsykonsultacijos.lt (nuolaidos kodas: PlanasAEtsy).
„DealLink“ pagalba verslui
Atvira pirkimų sistema verslui „DealLink“ siūlo turėti nemokamą įmonės reklaminį profilį, 6 mėnesius nemokamai skelbti pirkimus ir ieškoti naujų tiekėjų Baltijos ir Lenkijos rinkose. Papildomai bus suteikta -30% nuolaida kitiems paslaugų paketams.

Kreipkitės info@deallink.biz. Skaitykite daugiau
BRANDU pagalba verslui
Prekių ženklų kūrimo ir konsultavimo agentūra „Brandu“ nemokamai teikia verslo plėtros internete konsultacijas ir skaitmeninių komunikacijos kanalų audito paslaugą. Kartu su projekto dalyviais „brandù“ aptars įmonės galimybes internete ir padės suplanuoti pirmuosius veiksmus.

Registruokitės sveiki@brandu.lt
VŠĮ „Kaunas IN“ pagalba verslui
VšĮ „Kaunas IN“ verslo skyrius teikia paramą verslams, skatina tarptautinių investicijų pritraukimą į Kauno miestą. Prisijungusi prie PLANAS A, „Kaunas IN“ kviečia verslus kreiptis dėl nemokamų konsultacijų apie verslo sąlygas, pradžią bei veiklą Kauno mieste.

Kreipkitės business@kaunasin.lt.
Tauragės rajono savivaldybės pagalba verslui
Tauragės rajono savivaldybė remia smulkųjį verslą kompensuojant įmonės įregistravimo ir su įmonės įsteigimu susijusias išlaidas, mokslo tiriamųjų darbų ir eksperimentinės plėtros darbų išlaidas, naujų interneto svetainių kūrimo išlaidas, rinkodaros priemonių išlaidas, negyvenamųjų patalpų nuomos išlaidas, naujų darbo vietų įkūrimo ir darbo priemonių išlaidas.
Utenos verslo informacijos centro pagalba verslui
Utenos miesto savivaldybė prisideda prie smulkiųjų verslų skatinimo: verslininkai centre gali konsultuotis įmonės steigimo, finansavimo šaltinių paieškos, buhalterinės apskaitos, mokesčių, žmonių įdarbinimo bei kitais aktualiais klausimais. Skaitykite daugiau
Molėtų savivaldybės pagalba verslui
Molėtų savivaldybė teikia pagalbą visiems smulkiesiems verslininkams, kuriems to dabar reikia: kompensuojamos palūkanos, pagalba su verslo plėtros dokumentais, el. parduotuvėmis, projektavimu, nekilnojamojo turto nuoma, įrangos įsigijimu verslo plėtrai, kofinansavimas. Skaitykite daugiau
Jonavos rajono savivaldybės pagalba verslui
Jonavos rajono savivaldybė jungiasi prie iniciatyvos PLANAS A, nes suinteresuota dar labiau padėti vietiniam smulkiajam verslui. Dalyvaudama iniciatyvoje savivaldybė viešins verslus, kurie norės būti matomi: jiems skiriame autobusų stoteles bei lauko stendą. Skaitykite daugiau
Anykščių rajono savivaldybės pagalba verslui
Anykščių rajono savivaldybė jungiasi prie PLANAS A ir vietos įmones kviečia pasinaudoti patraukliu kompensacijų paketu. Savivaldybė pasirengusi kompensuoti naujų įmonių steigimo, naujų darbo vietų įkūrimo vietinių užimtumo iniciatyvų, verslo idėjų, viešinimo ir reklamos bei kitas išlaidas. Paraiškų laukiama iki šių metų spalio 30 dienos. Taip pat nuo rugsėjo 28 d. Anykščių rajone registruoti ir veikiantys smulkieji verslininkai gali kreiptis dėl 1 savaitės nemokamo reklamos ploto lauko ekrane. Pasiūlymas galioja iki š. m. gruodžio 31 d., 1 kartą / vienam verslininkui iniciatyvos laikotarpiu. Skaitykite daugiau
Marijampolės miesto savivaldybės pagalba verslui
Marijampolės miesto savivaldybė prisideda prie smulkiųjų verslų skatinimo: suteikia įvairias nekilnojamo turto mokesčių lengvatas, pratęsia leidimus veiklai plėtoti, padengia dalį nekilnojamo turto išlaidų. Skaitykite daugiau
Ukmergės rajono savivaldybės pagalba verslui
Prisijungusi prie PLANAS A, Ukmergės rajono savivaldybė teikia pagalbą visiems vietos smulkiesiems verslininkams. Savivaldybė yra įkūrusi Ukmergės rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondą – susipažinkite su fondo lėšų naudojimo ir skyrimo tvarka. Skaitykite daugiau
CCS pagalba verslui
Atsiskaitymų valdymo ir skolų išieškos paslaugas teikianti bendrovė „Customer Care Services“ siūlo palankiomis sąlygomis pasinaudoti pardavimų valdymo PARVA paslauga. Naudodamiesi šia paslauga galėsite ne tik išrašyti ir išsiųsti sąskaitas prekių ar paslaugų pirkėjams, bet ir patys ar su mūsų pagalba rūpintis, kad sąskaitos būtų apmokamos laiku – periodiškai išsiųsti suderinimo aktus, priminimus savo pirkėjams, ilgesnį laiką neapmokamas sąskaitas perduoti skolų išieškai.
Rokiškio rajono savivaldybės pagalba verslui
Rokiškio rajono savivaldybė iki spalio 1 d. nuo rinkliavos atleidžia įmones, prekiaujančias ar teikiančias paslaugas lauko kavinėse. Iki gruodžio 31 d. fiziniai asmenys, norintys įsigyti verslo liudijimą, atleidžiami nuo sumokėto fiksuoto dydžio pajamų mokesčio. Be to, Rokiškio rajono savivaldybė finansuoja Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programą. Skaitykite daugiau
Alytaus miesto savivaldybės pagalba verslui
Alytaus miesto savivaldybė viešina iniciatyvą savo interneto svetainėse, teikia įvairias lengvatas ir kviečia smulkųjį verslą teikti prašymus lėšoms skirti pagal Ekonominės plėtros programą. Skaitykite daugiau
„Interneto vizija“ jungiasi prie iniciatyvos

Gauti naujienlaiškį

Gaukite visas iniciatyvos naujienas tiesiai į savo el. paštą