apie_bg1_mobile

Apie iniciatyvą „Planas A“

Sėkmingas smulkusis verslas – Lietuvos ekonomikos stuburas. Todėl pristatėme iniciatyvą PLANAS A. Tai mūsų būdas padėti jums tapti labiau matomiems ir gauti palaikymą tada, kai jo labiausiai reikia.

Pirmiausia, PLANAS A – tai specialus mūsų paslaugų ir partnerių nuolaidų paketas (nuolat pildomas), kuris padės lengviau rūpintis kasdieniais finansais. Viskas tam, kad daugiau dėmesio galėtumėte skirti dviems dalykams: savo klientams ir tam, ką mokate geriausiai.

apie_bg1
apie_bg2_mobile

Taip pat pristatėme ir vienintelį tokį šalyje – smulkiojo verso žemėlapį, o su juo reklamuojame įdomius ir svarbius verslus visoje Lietuvoje. Tam, kad jus atrastų kuo daugiau naujų klientų.

Prisijunkite prie iniciatyvos ir registruokitės nemokamai, kad jūsų PLANAS A pavyktų.

apie_bg2

Kas yra „Planas A“?

Paslaugos jūsų verslui

Paslaugos jūsų verslui

Šiaulių bankas sukūrė specialų paslaugų ir nuolaidų paketą jūsų smulkiajam verslui, kad kasdieniai finansai taptų mažesniu rūpesčiu.
Partnerių pasiūlymai

Partnerių pasiūlymai

Prie iniciatyvos nuolat jungiasi partneriai, kurie jūsų smulkiajam verslui paruošė įvairių pasiūlymų nuo naudingos informacijos iki nuolaidų.
Dėmesys jūsų verslui

Dėmesys jūsų verslui

Kartu su iniciatyvos partneriais reklamuojame smulkųjį verslą visoje Lietuvoje tam, kad jūsų būsimiems klientams jis būtų dar labiau matomas.

Nieko nepraleiskite!

Gaukite visas iniciatyvos naujienas tiesiai į savo el. paštą.